KONST / Litografier / Litografier 8414343
*
nr 841 4343
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Litografier, 4 st, Evy Låås (1923-1999), oramade
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 augusti 2013
kl 20:13:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/8 07:38:59
1
250 kr
15/8 07:47:29
1
300 kr
19/8 07:14:08
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Evy Låås
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Läs mer om Evy Låås
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: evy låås litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2050 Oljemålning
Evy Låås (1923-1999), Sverige. Signerad, kvinnopor..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:54
*
Evy Låås
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Läs mer om Evy Låås
nr 841 4343
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Litografier, 4 st, Evy Låås (1923-1999), oramade
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 augusti 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/8 07:38:59 | 1 | 250 kr |
15/8 07:47:29 | 1 | 300 kr |
19/8 07:14:08 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Evy Låås
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk mÃ¥lare, tecknare och författare.Läs mer om Evy Låås
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: evy låås litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2050 Oljemålning
Evy Låås (1923-1999), Sverige. Signerad, kvinnopor..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:54